Winter Edition 2017

17 i 18 lutego zapraszamy do ARIES Hotel & SPA w Zakopanem, gdzie odbędzie się pierwsza zimowa edycja Festiwalu Whisky Days. Przez dwa dni festiwalu goście będą mogli poznać i zasmakować kilkuset marek whisky. Będzie można skosztować zarówno podstawowych whisky mieszanych, whisky szkockich single malt, whisky z tak orientalnych krajów jak Tajwan, czy Indie.

Łącznie na festiwalu zaprezentowane zostanie około 800 gatunków. Dla koneserów zostały przewidziane również inne trunki między innymi bourbony, wódki, rumy czy koniaki.

Dodatkową atrakcją będzie specjalne menu festiwalowe przygotowane przez restaurację Halka w ARIES Hotel & SPA.

Zapraszamy też gości o delikatniejszych podniebieniach, którzy będą mogli spróbować koktajli komponowanych na bazie whisky oraz prawdziwego szampana.

Festiwal Whisky Days – Winter Edition, przy dźwiękach muzyki na żywo, celebruje czas relaksu i odprężenia po zmaganiach na stoku narciarskim. W trosce o komfort całej rodziny zaaranżowany będzie też kącik dla dzieci z opieką animatorów.

Na zakończenie pierwszego dnia festiwalu odbędzie się after party w Le Scandale Zakopane, mieszczącym się w podziemiach hotelu. Dla gości przygotowane zostanie specjalne menu i wyjątkowe ceny na alkohol.